Халкидики - Касандра - почивка на море, всяка събота от 22.05 до 25.09, автобусна почивка. Ранни записвания за Лято 2021

Халкидики - Касандра - почивка на море, всяка събота от 22.05 до 25.09, автобусна почивка. Ранни записвания за Лято 2021

Програма

Почивка на море на Халкидики - Касандра, Гърция Лято 2021
автобусна почивка от София (Пловдив, Пазарджик)
Дати на отпътуване: Всяка събота от 22.05.21 до 25.09.21

8 дни / 7 нощувки

Слънце, плаж, море, богата многовековна история и култура... Всичко това  можете да откриете в Гърция! Програмата ни с автобус за Лято 2021 на Халкидики предлага голям избор от хотели и база на изхранване. Цените са пакетни за 7 нощувки в лева на помещение. Транспортът е с луксозен автобус по маршрут София - Халкидики - София. В цената е включено екскурзоводско обслужване.


Програма на пътуването:

Първи ден (събота):  Отпътуване от София в 06:00 ч. от стадион "Васил Левски". Пристигане на Касандра или Ситония в ранния следобед. Настаняване. Вечеря (за хотелите на база полупансион и All inclusive). Нощувка.
Втори ден (неделя) - Седми ден (събота): Закуска. Обяд (за хотелите на база All inclusive). Свободно време. Възможност за допълнителна екскурзия. *Вечеря (за хотелите на база полупансион и All inclusive). Нощувка.
Осми ден (събота): Закуска. Отпътуване за България и пристигане в София вечерта. Обратното връщане става в определен и предварително обявен час, освен ако автобусът не закъснее значително поради причини, независещи от фирмата.

ВАЖНО: В Гърция е въведена задължителна общинска такса, която се заплаща от туристите на място, в хотела (в сила от 01.01.18г.). Таксата е между 0,50 и 4 евро на вечер на стая.

Важно: Посочените възрастови граници за деца са за НЕНАВЪРШЕНИ съответни години.

Възможно е тръгване от Пловдив / Пазарджик - доплащане по 10 лв. на човек на посока.
 
Град Място на тръгване Час на тръгване Цена на човек
Пловдив бензиностанция OMV – до х-л Санкт Петербург 3:30 часа 10.00 лв. на посока
Пазарджик бензиностанция SHELL – на магистралата 3:50 – 4:00часа 10.00 лв. на посока

МЯСТО и ЧАС НА ТРЪГВАНЕ
  • Пловдив - 3:30 ч. от бензиностанция OMV до хотел Санкт Петербург
  • София - 06:00 ч. от Национален стадион Васил Левски
  • Студена - 06:45 ч. от Shell/McDonald's (Студена)
  • Дупница - 07:00ч от бензиностанция OMV
  • Благоевград  - 07:30 ч. Спирката на градския транспорт, до автогарата
  • Сандански - 08:30 ч. ресторант Happy Bar & Grill

Начин на плащане: в брой или по банка. При резервация се заплаща 5% от пакетната цена до 5 работни дни. Доплащане до 50% - до 31 дни преди датата на заминаване и до 100% - до 14 дни от датата на заминаване.   

Необходими данни за резервация: Три имена, ЕГН и номер на документа, с който ще пътуват (лична карта или международен паспорт).

Необходими документи за пътуване: лична карта или международен паспорт

Условия за пътуване на деца: Деца под 18 години задължително пътуват с международен паспорт или лична карта, ако имат такава. Ако децата пътуват само с 1 родител е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО представянето на нотариално заверена декларация от непътуващия родител (оригинал и 1 копие). За деца, чиито родители са с различни фамилии се изисква копие от акт за раждане на детето, в който да са вписани и двамата родители.
                  

Програмата се провежда при минимум 40 записани туристи. В случай, че необходимият брой туристи не е събран и програмата няма да се осъществи, платилите туристи ще бъдат информирани 10 дни преди датата на отпътуване.


Условия за анулации:

  • при анулация до 31 дни преди датата на настаняване - без неустойка.
  • при анулация 30-15 дни преди датата на пристигане - удържа се 50% от общата стойност на резервацията.
  • при анулация 14 дни или по-малко преди настаняване, в деня на настаняване или при неявяване - 100% неустойка.

Изключенията /ако има такива/ са обозначени под всеки един хотел.

Туроператорът препоръчва на своите клиенти сключване на Застраховка "Отмяна на пътуване", покриваща разходите при анулиране на пътуването, при съкращаване и прекъсване на пътуването, поради здравословни причини на пътуващия или негови близки. Застраховката е доброволна и се сключва в деня на подписване на договора за организирано пътуване в агенцията, където се извършва записването. Туроператорът не възстановява сумата по застраховката при неосъществяване на екскурзиятa.

Цени

Elinotel Polis
Цена от: 406,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за ранн...
Dolphin Beach
Цена от: 445,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за ранн...
Grandotel Hanioti
Цена от: 445,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за ранн...
Grand Victoria
Цена от: 350,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за запи...
Across Golden Beach
Цена от: 352,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за запи...
Royal Studios
Цена от: 354,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за запи...
Grandotel Hanioti
Цена от: 423,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за запи...
Kassandra Mare
Цена от: 456,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за запи...
Sousouras
Цена от: 470,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за запи...
Olympic Kozma
Цена от: 506,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за запи...
Chrousso Village
Цена от: 605,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за запи...
Kriopigi Beach
Цена от: 707,00 лв.
ВАЖНО!Цените са с калкулирани отстъпки за запи...

Цените включват

  • транспорт по маршрута София - Халкидики - София
  • 7 нощувки в избрания хотел със съответната база изхранване
  • водач
  • медицинска застраховка с покритие 10000 евро /вкл. и COVID-19/. За лица над 66 г. - има доплащане.
  • PCR тест или всякакъв друг вид тест в случай, че към датата на пътуването гръцките власти изискват задължителен такъв и попълване на онлайн декларация с QR код! Важи за резервации до 31.12.20.
                            
* Всички посочени цени са в лева, освен в случаите, когато друго изрично не е посочено.

Цените не включват

  • екскурзии по желание
  • разходи от личен характер
  • Задължителна общинска такса, която се заплаща от туристите на място, в хотела (в сила от 01.01.18г.) от  4 евро до 0,50 евро на вечер на стая
  • Доплащане за медицинска застраховка за лица на навършени 66 г. и над 66 г. възраст - 14 лв. на човек, на престой.
  • Отпътуване от Пловдив - доплащане по 10 лв. на човек на посока!
Информация
Налична оферта
Оферта номер: 2324 Вид транспорт: Автобус Период: 8 дни / 7 нощи Дата: 22.05.2021, 29.05.2021, 05.06.2021, 12.06.2021, 19.06.2021, 26.06.2021, 03.07.2021, 10.07.2021, 17.07.2021, 24.07.2021, 31.07.2021, 07.08.2021, 14.08.2021, 21.08.2021, 28.08.2021, 04.09.2021, 11.09.2021, 18.09.2021, 25.09.2021 Цена от: 350,00 лв.
Запитване за цена

Други примамливи предложения

Почивка на Малдиви
Почивка на Малдиви
Цена на човек от: 3 640,00 лв. 11.03-21.03.2021, 05.11 – 15.11.2021, 12.11 – 22.11.2021, 19.11 – 29.11.2021, 26.11 – 06.12.2021, 03.12 – 13.12.2021, 10.12 – 20.12.2021, 17.12 – 27.12.2021, 24.12 – 03.01.2021, 31.12 – 10.01.2021 и дати за 2022 г.
Самолет

© 2014 - 2021 Фреш Холидей - почивки, екскурзии, хотели, билети, рент-а-кар, туристическа агенция София, туристическа агенция Варна